marmaris gulet kiralama Günlükler

Özel Yat Turlarında, yatınız seçtiğiniz posta izlenceına rabıtlı olarak günde 2 evet da 3 koya demirler ve jurnal maksimum 4 sayaç sefer edersiniz. Son durak geceyi geçireceğiniz haliç olacaktır. Rotaya uymak için umumiyetle motor gücüyle temaşa mimarilır.

Tur esnasında efeımıza bildirirseniz tenzilatlı rezervasyonunuzu ayarlıyoruz. Tekne demirlediğinde çam ormanları arasında kısa bir yürüyüş yapabilir, arkeolojik sözıntıları ziyaret edebilir, yaka şeridini keşfe çıkabilirsiniz.

Dilediğiniz kişilere kiralayabilir ya da muhip ve akrabalarınıza dilediğiniz dönem hakkınızı verebilirsiniz. Hayalinizdeki yaz tatillerini gerçeğe dönüştürmenin kellelangıcını gerek Marmaris’ten isterseniz de Bodrum’dan çıpa alarak çıbanlatabilirsiniz. Geriye profesyonel bir mürettebat eşliğinde dilediğiniz yere, dilediğinizce gezintiler yaparak eğlenmek duracak. Imdi gulet kiralama sistemi ile tekne sahibi olmanın olağanüstü hazzını canlı biri olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Standartlarınızdan sıyrılma vakti geldi. Sizi bekleyen kocaman bir tekne gezisi var. Eşlik etmek bâtınin vakit kaybetmeyin.

Garpk Hamam’da sabah kahvaltısı ve yüzme molası verilir. Burası denize gömülü muhteşem önceki bir hamamdan dolayı aynı zamanda Kleopatra yahut Mağripk Hamam yoğun sanarak bile bilinir. Henüz sonrasında Tersane Adası’na namuslu devinme edilir. Temizşam yiyecekği ve geceleme Kızılada’da dokumalır.

Kahvaltıdan sonra tur izlenceı karşı bilgiler verilir ve Arap Adasına dosdoğru aksiyon edilir. Öğle yiyecekği bu adada verilir. Henüz sonrasında gecelemek için zamanı Bozukkale ( Loryma ) kentininde bulunuduğu koya geçilir; koyda içinlıklı surlarla dikdörtgen devamı şeklinde uzanan kalenin dokuz kulesi vardır. Kaleye “haşat” gırünün yakıştırılmış olması kalenin bir taçının az oluşu yat kiralama acentası ile alakadar kabil.

Turunç’tan 28 km uzaklıktaki köy, kalabalıklardan uzakta denizin, tabiatın ve günin tadını çıkarmak için harika bir benek. Bölgenin en sakin denizi olan Selimiye Derin’nda rahat saatler geçirebilir, dilerseniz 500 metre gerisindeki Akkum ile 2 km mesafedeki Sığliman’a da uğrayabilirsiniz.

Yatın bünyesinde sürek teknesi ve akarsu sporu araçları taraf alıyor. Okyanuslardaki uzun yolculuklarda çok geniş ve sorunsuz tarz alabilecek şekilde imal edilen yatın yolı saatte 27 bahir miline ulaşabiliyor.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (şahsi seyahat dirimlik sigortanızı yaptırmanızı salık ederiz. )

r Bir rivayete için bile Yasalı Padişah Süleyman'ın yaptırdığı halen bile Marmaris'bile kâin kaleyi Yasal Padişah Süleyman'ın beğenmediği ve kalenin mimarını astırdığı midein Marmaris isminin "Mimarı Birli" dan geldiği bile söylenir. İbrahim Ağabey Camii

Sitemizde mevki düzlük kuruluş özellikleri bilgilendirme gayelidır, ihtimam ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler aracılığıyla değalışverişitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Gizlilik metni'ni onaylıyorum. Vesile ve kampanyalardan haberdar başlamak isterim.

Cruise'un büyüleyici dünyasına merhametsizlanlar dinlenme ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlar evetşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mavi denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde seyahat...

Öğle yiyecekği bu ömre bedel ağırlıkmadalarda yenir. Bu masmavi sularda durmak, dalış tıkla davranmak misafirlerimize salık edeceğimiz kellelıca aktivitelerdendir. Temizşam yemeği ve geceleme Göcek koylarında örgülır.

Harbi nevresim ağırlıkmları ve banyo havlularının temini fiyata dâhildir. (Derya havlusu temin edilmez.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *